Skip to content

Verwante instellingen

Stichting NDSM-herleeft Neveritaweg 61A, 1033 WB Amsterdam stichting-ndsm-herleeft.nl

Historisch Centrum Amsterdam Noord, Johan van Hasseltweg 32b, 1022 WV Amsterdam hcan@xs4all.nl

Stichting Historisch Archief Tuindorp Oostzaan (HATO) Steenbokstraat 6-8, Amsterdam stichtinghato@tele2.nl

Deelnemers Museum om de hoek

Borneo Architectuur Centrum, R.J.H. Fortuynplein 4, 1019 WL Amsterdam bac-amsterdam.nl/

Buurtmuseum Bellamy Bellamystraat 376-378, Amsterdam facebook.com/pg/Buurtmuseum-Bellamy-178513535544401/about/nl

Buurtmuseum Indische Buurt, Balistraat 48A, 1094 JN Amsterdam facebook.com/m.indischebuurt/

Electrische Museumtramlijn Amsterdam Amstelveenseweg 264, 1075 XV Amsterdam museumtramlijn.org/

Cacaomuseum Czaar Peterstraat 175, Amsterdam cacaomuseum.nl

Framer Framed Oranje-Vrijstaatkade 71, 1093 KS Amsterdam framerframed.nl/

Historisch Archief De Baarsjes Columbusplein 233, 1057 TX Amsterdam historischarchiefdebaarsjes.nl/ Historische Kring Driemond www.historischekringdriemond.nl/

IISG Int. Instituut Sociale geschiedenis Cruquiusweg 31,1019 AT Amsterdam, www.socialhistory.org/nl

Hollandsche Manege Vondelstraat 140, 1054 GT Amsterdamdehollandschemanege.nl/

Luther Museum, Nieuwe Keizersgracht 570, 1018VG Amsterdam luthermuseum.nl

Max Euwemuseum Max Euweplein 30, 1017MB Amsterdam maxeuwe.nl/

Molen van Sloten & Kuiperijmuseum Akersluis 10,1066EZ Amsterdam, molenvansloten.nl/

Montessorimuseum Koninginneweg 161, 1075 CN Amsterdam montessori-ami.org/

Multatulimuseum Korsjespoortsteeg 20, 1015 AR Amsterdam multatuli-museum.nl/

Museum ’t Kromhout Hoogte Kadijk 147, 1018 BJ Amsterdam kromhoutmuseum.nl/

Museum Perron Oost Cruquiusweg 11, 1019 AT Amsterdam museumperronoost.nl/

Museum Tot Zover Kruislaan 124, 1097 GA, Amsterdam totzover.nl

Museum zonder muren De hele Transvaalbuurt is het museum museumzondermuren.com/

Pianolamuseum Westerstraat 106, 1015 MN Amsterdam pianola.nl/Pianola_Museum/Homepage.html

Stichting André Volten Asterdwarsweg 10, 1031 HR, Amsterdam andrevolten.nl/ Stichting NDSM-herleeft Neveritaweg 61A, 1033 WB Amsterdam stichting-ndsm-herleeft.nlTheoThijssenmuseum Eerste Leliedwarsstraat 16, 1015 TA Amsterdam theothijssenmuseum.nl/

Van Eesterenmuseum Noordzijde 31, 1064 GV Amsterdam vaneesterenmuseum.nl/nl/home/

Vrienden Amsterdam Oud Zuid Jacob Obrechtplein 7, 1071 KS Amsterdam vrienden-oud-zuid.nl/